Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Ubezpieczenie na życie
z UFK PROFIT

PROFIT to propozycja zapewniająca efektywne połączenie ochrony ubezpieczeniowej z gromadzeniem i pomnażaniem oszczędności.

 • minimalna wysokość pierwszej składki – 500 zł
 • niska składka na ochronę życia – tylko 0,005% miesięcznie, jednak nie mniej niż 50 groszy od jednego UFK

Szczegóły

 • minimalna wysokość pierwszej składki – 500 zł
 • niska składka na ochronę życia – tylko 0,005% miesięcznie, jednak nie mniej niż 50 groszy od jednego UFK
 • każda wpłata inwestowana jest w Ubezpieczeniowe Fundusze Kapitałowe
 • w zależności od oczekiwanych rezultatów i akceptowanego poziomu ryzyka każdy samodzielnie dokonuje wyboru pomiędzy trzema Ubezpieczeniowymi Funduszami Kapitałowymi: UFK Pieniężny PPE SALTUS TU ŻYCIE SA, UFK Obligacji PPE SALTUS TU ŻYCIE SA, UFK Akcji PPE SALTUS TU ŻYCIE SA
 • konwersja (przenoszenie zgromadzonych środków pomiędzy funduszami) jednostek UFK jest bezpłatna raz w miesiącu
 • konwersja nie powoduje konieczności zapłaty podatku od dochodów kapitałowych
 • możliwość wskazania dowolnej osoby jako uposażonej
 • możliwość częściowych wypłat
 • możliwość wycofania środków w dowolnym momencie (opłata likwidacyjna obowiązuje tylko w pierwszym roku)

 

NOTOWANIA FUNDUSZY

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś nabyć produkt? Masz pytania?

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".