POZNAJ SALTUS Ubezpieczenia

Informacje ogólne

SALTUS Ubezpieczenia to dwa Towarzystwa Ubezpieczeniowe: SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych (ubezpieczenia majątkowe oraz osobowe) oraz SALTUS Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie SA (ubezpieczenia na życie).

Oferujemy pełną gamę ubezpieczeń chroniących życie i majątek "Kowalskiego", jak również ubezpieczenia dedykowane firmom i instytucjom. Jako osobną część traktujemy ubezpieczenia zdrowotne, jeden z naszych najbardziej nowatorskich produktów. Sieć placówek medycznych, w których można skorzystać z ubezpieczenia SALTUS ZDROWIE to obecnie ponad 1.500 przychodni w całym kraju. 

Nasze produkty detaliczne można nabyć w sieci prawie 1.000 placówek oraz bezpośrednio, przez telefon lub stronę www. Produkty przeznaczone dla korporacji, jak również ubezpieczenie zdrowotne, oferowane są za pośrednictwem współpracujących z nami sieci brokerskich i multiagencyjnych. 

SALTUS Ubezpieczenia działa ściśle z pośrednikiem ubezpieczeniowym Asekuracja Sp. z o.o., dzięki czemu oferta Towarzystw może być rozszerzona o produkty, których Towarzystwa nie oferują.


Nasze Nagrody

Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa 2017
Teraz Polska
Dobra Marka 2017
Lider Technologiczny 2016
Inwestor w kapitał ludzki
Solidna Firma

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".