Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Ubezpieczenia mieszkaniowe

Czy wiesz, że w 2019 r. złodzieje dokonali ponad 71 tys. kradzieży z włamaniem? To o ponad 2 tys. więcej niż w 2018 r.*


Wiele wysiłku i pieniędzy kosztowało Cię stworzenie Twojego wymarzonego domu. Nie pozwól, by zaskoczyły Cię skutki przykrych zdarzeń losowych, takich jak: włamanie, pożar czy zalanie.

Skorzystaj z naszego ubezpieczenia, udając się do jednej z setek placówek, z którymi współpracujemy (wybierz najbliższą Twojej lokalizacji na dole tej strony) lub skorzystaj z możliwości zakupu bezpośredniego, za pośrednictwem formularza on-line lub telefonu.

 * źródło: badanie "Dom Bezpieczny 2020", portal dombezpieczny.com

 

Co możesz ubezpieczyć?

 • mieszkanie lub dom jednorodzinny wraz ze stałymi elementami wyposażenia (np.: drzwi, podłogi, wbudowane na stałe meble)
 • ruchomości domowe (np.: sprzęt elektroniczny, urządzenia domowe)
 • dom jednorodzinny w budowie
 • zewnętrzne stałe elementy domu lub mieszkania (np. anteny satelitarne, kolektory słoneczne, markizy)
 • OC Twoje lub domowników (np. gdy Twoje dziecko przypadkiem stłucze szybę sąsiadowi)

a dodatkowo:

 • domek letniskowy, nagrobek, budynki gospodarcze, zewnętrzne elementy anteny satelitarnej lub kolektory słoneczne
 • szyby od stłuczenia lub pęknięcia (okienne, drzwiowe, jak również płytę grzewczą)
 • siebie i domowników od następstw nieszczęśliwych wypadków
 • ryzyko dewastacji mienia
 • NOWOŚĆ - atrakcyjne ubezpieczenie assistance "Mój DOM” dostępny w dwóch zakresach: podstawowym (np. pomoc hydraulika, szklarza, elektryka) oraz rozszerzonym (np. pokrycie kosztów materiałów i części zamiennych
  wykorzystywanych przez zamówionych specjalistów)

 

Dlaczego warto?

 • szeroki zakres ubezpieczenia, z możliwością indywidualnego dopasowania w zależności od potrzeb oraz możliwości finansowych
 • system atrakcyjnych zniżek
 • możliwość płatności składki w ratach
 • możliwość ubezpieczenia mienia w mieszkaniu na parterze i ostatnim piętrze bez konieczności, stosowania dodatkowych zabezpieczeń
 • ubezpieczenie może być jedną z form zabezpieczenia kredytu hipotecznego,
 • szybka i sprawna likwidacja szkód

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś nabyć produkt? Masz pytania?

801 888 666

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".