Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Ubezpieczenia dla Przedsiębiorców

Ubezpieczenia mienia dla przedsiębiorców, oferowane w SALTUS Ubezpieczenia, opracowane zostały w oparciu o wszystkie dostępne na rynku formuły, tj. od ryzyk nazwanych, jak również w formie ubezpieczenia od wszystkich ryzyk.

Poza ubezpieczeniami mienia (w tym sprzętu elektronicznego), nasza oferta obejmuje profesjonalne ubezpieczenie utraty zysku w oparciu o szkodę w mieniu od wszystkich ryzyk (w ramach Sekcji II Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk) lub w uproszczonej postaci „Klauzuli zwiększonych kosztów” (w ramach Pakietu LABORUS). Szczególną kategorię mienia możemy ubezpieczyć w dedykowanym produkcie - Ubezpieczenie maszyn i urządzeń przedsiębiorstwa.

Ponadto, nasza oferta zawiera szerokie spektrum ubezpieczeń odpowiedzialności cywilnej w związku z prowadzoną działalnością gospodarczą. Poza standardowym ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej przedsiębiorstwa, oferujemy wybrane ubezpieczenia zawodowe, w tym obowiązkowe.

Zapytaj o ofertę: ubezpieczenia.korporacyjne@saltus.pl

Dowiedz się więcej o naszych ubezpieczeniach:

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś nabyć produkt? Masz pytania?

801 888 666

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".