Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

PAKIET UNIRIDER DLA MOTOCYKLISTÓW

PAKIET UNIRIDER DLA MOTOCYKLISTÓW

Sezon motocyklowy rozpoczęty! Specjalnie dla fanów i właścicieli motocykli  SALTUS Ubezpieczenia - wraz multiagencją Unilink S.A. - uruchomił pakiet UniRider.

UniRider to kompleksowa ochrona 3 w 1: zdrowie, mienie i NNW. Jedyna taka oferta dla motocyklistów!

Ubezpieczenie UniRider to szeroki pakiet ochronny. Zabezpiecza motocyklistę w przypadku uszczerbku na zdrowiu, gwarantuje wypłatę odszkodowania w razie nieszczęśliwego wypadku. UniRider zapewnia dostęp do konsultacji lekarskich, badań diagnostycznych oraz rehabilitacji. Dodatkowo polisa obejmuje ubezpieczenie stroju motocyklisty, a także elementy wyposażenia, np. nawigację, kamerkę czy kufry.

- Głęboko wierzymy w sukces ubezpieczenia UniRider. Wg statystyk CEPiK w Polsce zarejestrowanych jest ponad 1,3 mln motocykli! – mówi Jakub Szlendak z Departamentu Współpracy z Partnerami Strategicznymi Unilink. – To całkiem spora grupa docelowa. W trosce o tych właśnie Klientów wraz z SALTUS przygotowaliśmy ubezpieczenie szyte na miarę ich potrzeb. UniRider to obecnie jedyny w swoim rodzaju zestaw ochrony ubezpieczeniowej dostępny na rynku, który łączy w sobie ubezpieczenie NNW, ubezpieczenie zdrowotne oraz ubezpieczenie mienia motocyklisty – dodaje Jakub Szlendak.

Polisa dostępna jest w trzech wariantach zawierających różne wysokości i limity ilościowe: sumy ubezpieczenia, świadczeń, konsultacji, badań diagnostycznych, procedur chirurgicznych/ortopedycznych, rehabilitacji. Istnieje także możliwość rozszerzenia zakresu terytorialnego NNW w ruchu drogowym o zdarzenia powstałe na terenie wszystkich państw Unii Europejskiej. UniRider umożliwia również ubezpieczenie pasażera w takim samym wariancie jak motocyklisty. Co istotne - polisa obejmuje też kierowanie motorowerami i skuterami.

- Nowy produkt, przygotowany we współpracy z największą multiagencją ubezpieczeniową w Polsce, grupą UNILINK, zagospodarowuje niszę, jaką do tej pory był rynek dot. ochrony powypadkowej kierowców motocykli, motorowerów i skuterów – mówi Jacek Ujazdowski, Manager ds. rozwoju sprzedaży w SALTUS Ubezpieczenia.

- Motocykliści, postrzegani przez pryzmat najcięższych wypadków i ich drastycznych skutków, dotychczas byli pomijani przez ubezpieczeniowców, jako grupa wysokiego ryzyka. Jednak dogłębne badanie tej populacji, statystyk wypadkowości, a z drugiej strony znajomość tego środowiska, którą zapewnił UNILINK, pozwoliło na przygotowanie nowej oferty. Produkt UniRider stanowi świetne uzupełnienie ubezpieczeń komunikacyjnych. Odbieramy wyłącznie pozytywny feedback ze środowiska motocyklistów. Cały zespół projektowy w obu firmach pracował z pełnym wysiłkiem, aby oddać produkt właśnie na progu nowego sezonu motocyklowego. Zdradzę, że pierwszymi klientami UniRidera są osoby z najwyższej kadry managerskiej zarówno z Unilink, jak i SALTUS Ubezpieczenia, co samo w sobie jest rękojmią najwyższej jakości naszej nowej oferty – podsumowuje Jacek Ujazdowski.

 

Więcej informacji o ofercie: TUTAJ


Aktualności

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".