Ubezpieczenie dla motocyklistów UniRider

Motocykl to symbol wolności, niezależności i przygody. Komu z nas motocyklowa jazda nie kojarzy się z rozwianym włosem i charakterystycznym rykiem silnika?! Ale jak zadbać, aby jazda ukochaną maszyną była na równi - przyjemna i bezpieczna?


Popularność jednośladów wzrasta. Niestety z roku na rok rośnie także liczba wypadków z ich udziałem. Blisko 3/4 wypadków z udziałem motocyklistów powodowanych jest jednak przez innych użytkowników ruchu – tak wynika z raportu Instytutu Dróg i Mostów Politechniki Warszawskiej. 

Chcemy chronić motocyklistów, dlatego wraz z największą multiagencją ubezpieczeniową w Polsce - Unilink SA stworzyliśmy pakiet UniRider.

UniRider to kompleksowe rozwiązanie dla motocyklistów w razie wypadku skutkującego uszkodzeniem ubioru, kasku lub bagażu, a także uszczerbkiem na zdrowiu i koniecznością rehabilitacji. 

UniRider to ochrona zdrowia i mienia, gwarantująca:

  • wypłatę odszkodowania w wyniku nieszczęśliwego wypadku w ruchu drogowym,
  • wypłatę odszkodowania za całkowitą niezdolność do samodzielnej egzystencji,
  • wypłatę odszkodowania za uszczerbek na zdrowiu,
  • wypłatę świadczenia za pobyt w szpitalu w wyniku nieszczęśliwego wypadu w ruchu drogowym, już od 2-go dnia pobytu w szpitalu!
  • ubezpieczenie stroju motocyklisty,
  • ubezpieczenie dodatkowych elementów i bagażu,
  • konsultacje lekarzy specjalistów oraz konsultacje profesorskie,
  • badania diagnostyczne, procedury chirurgiczne/ortopedyczne,
  • rehabilitację. 

To nie wszystko! Ubezpieczenie obejmuje również możliwość ubezpieczenia pasażera w takim samym wariancie ubezpieczenia, jak motocyklisty. 

Ubezpieczenie dostępne jest w trzech wariantach zawierających różne wysokości i limity ilościowe: sumy ubezpieczenia, świadczeń, konsultacji, badań diagnostycznych, procedur chirurgicznych/ortopedycznych, rehabilitacji. Pozwala to na dobranie wariantu odpowiadającego Twoim potrzebom oraz oczekiwanej ochronie ubezpieczeniowej. 

Motocyklista może rozszerzyć zakres terytorialny ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków w ruchu drogowym o zdarzenia powstałe na terenie wszystkich państw Unii Europejskiej. 

Ubezpieczenie obejmuje również kierowanie motorowerami i skuterami.


Skontaktuj się z nami

Chciałbyś nabyć produkt? Masz pytania?

22 483 19 01 - Zespół Sprzedaży Unilink

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".