Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

INDYWIDUALNE UBEZPIECZENIE ZDROWOTNE

SALTUS Kuracja

Zdrowie to najważniejsze co mamy, dlatego trzeba o nie dbać. 

Niestety obecna rzeczywistość publicznej służby zdrowia to nawet kilka lat oczekiwania na operację. Dlatego w takiej sytuacji warto mieć ubezpieczenie zdrowotne gwarantujące szybki dostęp do badań i konsultacji lekarskich. 

Ubezpieczenie zdrowotne KURACJA „włącza się” wówczas, kiedy Klient trafi do szpitala z powodu jednego z 4-ech zdarzeń: nieszczęśliwego wypadku, zawału serca, udaru mózgu lub nowotworu złośliwego.

Lekarze i badania są dostępne dla Ubezpieczonego przez 6 miesięcy po zajściu nieszczęśliwego wypadku lub opuszczeniu szpitala.

Ubezpieczenie oferujemy w 4 wariantach:

1.    SALTUS KURACJA 1: leczenie NNW oraz usługi wspierające powrót do zdrowia

2.    SALTUS KURACJA 2: leczenie następstw zawału serca/udaru mózgu oraz usługi wspierające powrót do zdrowia

3.    SALTUS KURACJA 3: leczenie następstw nowotworu złośliwego oraz usługi wspierające powrót do zdrowia

4.    SALTUS KURACJA 4: KURACJA 1 + KURACJA 2 + KURACJA 3

W każdym z tych czterech wariantów nasi Ubezpieczeni mają do dyspozycji całe mnóstwo różnych badań bez limitów w ciągu roku. Dodatkowo – w przypadku opcji z zawałem/udarem mózgu – Ubezpieczony ma szybki dostęp do kardiologa i neurologa i to bez limitów i skierowań. Natomiast KURACJA 3 gwarantuje konsultacje z lekarzem onkologiem, hematologiem oraz takimi specjalistami, jak: chirurg onkolog, ginekolog onkolog lub innymi lekarzami niezbędnymi do prowadzenia optymalnego leczenia następstw nowotworu z złośliwego. Znajdujące się w zakresie każdego z wariantów - usługi wspierające powrót do zdrowia - obejmują m.in.: dostarczanie leków, opiekę nad dziećmi i osobami niesamodzielnymi, pomoc domową, onkopsychologiczną, pomoc pielęgniarki, transport na badania.

Wizyty i badania są niemal bez kolejek i oczekiwania na wizytę, praktycznie z dnia na dzień. Wizytę można umówić pod jednym numerem telefonu, ale także przez e-mail, stronę internetową, czat albo za pośrednictwem aplikacji mobilnej SALTUS ZDROWIE.

Cena za wariant SALTUS KURACJA 1 zawierający leczenie NNW wraz z usługami wspierającymi powrót do zdrowia to tylko 17 zł miesięcznie.
Cena za wariant SALTUS KURACJA 2 zawierający leczenie następstw zawału serca/ udaru mózgu wraz z usługami wspierającymi powrót do zdrowia to tylko 29 zł miesięcznie.
Cena za wariant SALTUS KURACJA 3 zawierający leczenie następstw nowotworu złośliwego wraz z usługami wspierającymi powrót do zdrowia to tylko 25 zł miesięcznie.

Więcej szczegółów: TABELA SALTUS KURACJA - WARIANTY.

 

 

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś nabyć produkt? Masz pytania?

801 888 666

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".