Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Oferta dla Członków Kasy Stefczyka

Grupowe Ubezpieczenie TRIO

Grupowe Ubezpieczenie TRIO to doskonała oferta, która pozwoli, w prosty sposób, zabezpieczyć Ciebie i Twoich najbliższych w sytuacji nieprzewidzianych zdarzeń. TRIO to połączenie trzech ubezpieczeń w jednym.

Zakres ochrony obejmuje:

1.       OC W ŻYCIU PRYWATNYM

Chroni Ciebie i Twoich najbliższych w sytuacji wyrządzenia szkody lub krzywdy osobom trzecim:
- gdy zapomnisz odśnieżyć posesji, przez co przechodzień złamie nogę,
- gdy potrącisz kogoś jadąc na rowerze lub na nartach,
- gdy Twoje dziecko wybije szybę grając w piłkę,
- gdy Twój pies pogryzie listonosza

Suma gwarancyjna do 200 000 zł

2.       UBEZPIECZENIE NNW – śmierć ubezpieczonego w następstwie nieszczęśliwego wypadku

Suma ubezpieczenia do 20 000 zł

3.       UBEZPIECZENIE UTRATY DOKUMENTÓW

Ubezpieczenie w sytuacji utraty dokumentów w następstwie kradzieży lub rozboju pozwoli Tobie pokryć wydatki związane z odtworzeniem dowodu osobistego, paszportu, prawa jazdy, karty płatniczej Visa/MasterCard oraz dowodu rejestracyjnego Twojego samochodu.

Przy zgłoszeniu pierwszej szkody możesz otrzymać zryczałtowane odszkodowanie w wysokości 500 zł.


Skontaktuj się z nami

Chciałbyś nabyć produkt? Masz pytania?

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".