Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

SALTUS - Moje ŻYCIE
grupowe ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie, dzięki któremu obawy związane z Twoim życiem i zdrowiem nie będą już spędzać snu z powiek i nawet jeśli coś złego się wydarzy, to Ty lub Twoja rodzina będziecie zabezpieczeni finansowo.

ELASTYCZNY DOBÓR WARIANTÓW:

 • wariant Dla Ciebie
 • wariant Dla Ciebie PREMIUM (także na wypadek wystąpienia choroby nowotworowej) 
 • wariant Dla Ciebie i Twojego Partnera 
 • wariant Dla Ciebie i Twojego Dziecka 
 • wariant Dla Ciebie i Twojej Rodziny

WARTO WIEDZIEĆ:

 • do ubezpieczenia możesz przystąpić w wieku 15-65 lat, ale ochrona trwa tak długo, jak jest opłacana składka
 • jako osoba ubezpieczona możesz wskazać uposażonego czyli osobę, która otrzyma odszkodowanie w razie Twojej śmierci
 • nasza ochrona ubezpieczeniowa jest z Tobą 24 godziny na dobę, na całym świecie
 • wysokość składki w wybranym wariancie nie zmieni się przez cały okres ochrony

UBEZPIECZENIA ASSISTANCE:

 • "POWRÓT DO ZDROWIA PO NIESZCZĘŚLIWYM WYPADKU"
 • "POMOC DLA SERCA" - pomoc po poważnej chorobie kardiologicznej
 • "POMOC DLA SENIORA" - pomoc dla seniorów po nieszczęśliwym wypadku
 • konsultacje telemedyczne lekarzy pierwszego kontaktu oraz lekarzy specjalistów

 

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś nabyć produkt? Masz pytania?

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".