Ubezpieczenie Mienia i OC
INSTYTUCJI KOŚCIELNYCH

UBEZPIECZENIA PRZEZNACZONE DLA INSTYTUCJI KOŚCIELNYCH to elastyczne i nowoczene rozwiązania, które zapewniają zoptmalizowaną ochronę ubezpieczeniową dostosowaną do specyficznych potrzeb kościołów

Wiele lat doświadczeń w ubezpieczaniu podmiotów kościelnych sprawia, że SALTUS TUW to dobry wybór zarówno dla instytucji otwartych na ideę wzajemności, jak również oczekujących wysokiej jakości i zindywidualizowanego podejścia do ochrony ubezpieczeniowej.

W przypadku zainteresowania ofertą ubezpieczeniową zapraszamy do kontaktu z Zespołem Klienta Instytucjonalnego SALTUS TUW zki@saltus.pl.

 

UBEZPIECZENIA DLA INSTYTUCJI KOŚCIELNYCH ZAWIERANE INDYWIDUALNIE:

W tej formule zawierane są umowy ubezpieczenia dopasowane do potrzeb danej jednostki kościelnej i konstruowane indywidualnie dla danej instytucji.
Nasze oferty ubezpieczeniowe dla podmiotów kościelnych stworzone są w oparciu o najlepsze rozwiązania wypracowane przez lata, uwzględniają charakter mienia i jego duże rozproszenie oraz zróżnicowanie. Zindywidualizowana oferta ubezpieczeniowa SALTUS TUW przewiduje możliwość:

  • objęcia ubezpieczeniem specyficznego mienia kościelnego,
  • składkę ryczałtową wyznaczaną dla każdego ubezpieczonego objętego ochroną w ramach jednej polisy (w przypadku jednostek o rozbudowanej strukturze terytorialnej – np. diecezje),
  • dostosowania zakresu ochrony do potrzeb i możliwości finansowych ubezpieczonego.

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś nabyć produkt? Masz pytania?

801 888 666

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".