Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

XXIV KONGRES BROKERÓW

XXIV KONGRES BROKERÓW

Za nami największe i najważniejsze wydarzenie w roku dla Brokerów ubezpieczeniowych - Kongres Brokerów w Mikołajkach, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Polskich Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych.

Tegoroczne wydarzenie odbywało się pod hasłem "Nowa rzeczywistość - nowe możliwości" i zgromadziło rekordową liczbę ponad 1100 uczestników. Już po raz 24. Kongres był okazją do spotkań, uczestnictwa w wykładach merytorycznych oraz w wielu innych atrakcjach, które mają na celu budowanie i umacnianie relacji ubezpieczycieli z brokerami oraz integrację środowiska ubezpieczeniowego.

Wśród atrakcji nie zabrakło również aktywności SALTUS Ubezpieczenia. Dziękujemy za liczne spotkania i inspirujące rozmowy. Dla nas to zawsze wyjątkowy czas, służący zacieśnieniu lub rozpoczęciu współpracy z Brokerami ubezpieczeniowymi. 

 

Wywiad dla Telewizji Kongresowej - na zdjęciu od lewej: Agata Kozieł Dyrektor Działu Ubezpieczeń Korporacyjnych, Robert Łoś Prezes Zarządu, Xenia Kruszewska Dyrektor Działu Ubezpieczeń Zdrowotnych i Pracowniczych:

wywiad tv kongresowa


Otwarcie Kongresu - na zdjęciu od lewej: Robert Łoś Prezes Zarządu, Xenia Kruszewska Dyrektor Działu Ubezpieczeń Zdrowotnych i Pracowniczych - zdjęcie własność Stowarzyszenie Brokerów Ubezpieczeniowych i Reasekuracyjnych:

kongres fota

plakat Kongres


 


Aktualności

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".