Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

World Credit Union Conference 2023

World Credit Union Conference 2023

„Insurance as a Key Element for Credit Unions Development: A Polish Case Study” – tak brzmiał tytuł wystąpienia Iwony Kondrackiej i Adama Morawca, którzy reprezentowali SALTUS Ubezpieczenia na Międzynarodowej Konferencji Unii Kredytowych World Council of Credit Unions (WOCCU) w Vancouver, w dn. 23-26 lipca.

Tegoroczna konferencja zgromadziła rekordową liczbę ponad 3000 uczestników z 60 krajów.

Iwona Kondracka Dyrektor Działu IT, wraz z Adamem Morawcem Managerem Sprzedaży ds. kluczowych Klientów, opowiadali jak ważnym elementem globalnego rynku finansowego są ubezpieczenia. Zaprezentowali efektywny model dystrybucji ubezpieczeń w kasach kredytowych na polskim rynku, na przykładzie współpracy z SALTUS Ubezpieczenia. Uczestnicy spotkania mogli dowiedzieć się które elementy modelu sprzedaży ubezpieczeń są najważniejsze w drodze do sukcesu oraz jakie rozwiązania IT najbardziej wspierają sprzedaż wspólnej oferty kredytów i ubezpieczeń.

Prezentacja spotkała się z dużym zainteresowaniem i licznymi pytaniami uczestników konferencji. Tym większe gratulacje dla naszych prelegentów!

World Council of Credit Unions (WOCCU) jest międzynarodową organizacją zrzeszającą unie kredytowe z całego świata. Obecnie do WOCCU należy 87914 unii kredytowych ze 118 krajów, które łącznie skupiają 393 mln członków.

 

wcuc1

WCUC2

wcuc3
 

 


Aktualności

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".