Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

SALTUS UBEZPIECZENIA – UBEZPIECZYCIELEM MIESIĄCA WG RANKINGU GAZETY UBEZPIECZENIOWEJ!

SALTUS UBEZPIECZENIA – UBEZPIECZYCIELEM MIESIĄCA WG RANKINGU GAZETY UBEZPIECZENIOWEJ!

SALTUS Ubezpieczenia został wyróżniony tytułem "Ubezpieczyciela miesiąca VII 2020" – za szybkie uruchomienie zdalnych egzaminów dla kandydatów na agentów ubezpieczeniowych i przeegzaminowanie w tym trybie blisko 800 osób. 

SALTUS, jako jedno z pierwszych towarzystw ubezpieczeniowych, uruchomilł zdalne egzaminy dla kandydatów na agentów ubezpieczeniowych. 

"Cieszy nas fakt, że mimo wymagającego czasu pandemii, udało nam się sprawnie i skutecznie przeprowadzić egzaminy w tak licznej grupie kandydatów na agentów. Tym bardziej, że wymagania KNF związane z procesem egzaminowania były wysokie" – mówi Tadeusz Rogalski, kierownik Zespołu Szkoleń w SALTUS Ubezpieczenia.

Egzaminy przeprowadzane przez szkoleniowców SALTUS Ubezpieczenia odbywają się za pośrednictwem platformy e-learningowej, która zapewnia skuteczną identyfikację osób egzaminowanych oraz samodzielność ich pracy.

 

Poniżej - dyplom "Ubezpieczyciela Miesiąca VII 2020" wręcza Aleksandra Wysocka, redaktor naczelna Gazety Ubezpieczeniowej, a odbierają go: Robert Łoś, prezes SALTUS Ubezpieczenia oraz Tadeusz Rogalski, kierownik Zespołu Szkoleń:

nagroda gu

 

 


Aktualności

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".