Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

SALTUS Ubezpieczenia Partnerem Generalnym Forum Liderów Banków Spółdzielczych 2023

SALTUS UBEZPIECZENIA PARTNEREM GENERALNYM FORUM LIDERÓW BANKÓW SPÓŁDZIELCZYCH 2023

W dniach 19-20 września odbyło się "Forum Liderów Banków Spółdzielczych", organizowane przez Związek Banków Polskich. Jest to jedna z najważniejszych, corocznych konferencji dedykowanych sektorowi bankowości spółdzielczej. Tak jak w latach poprzednich, tak i w tym roku zostaliśmy Partnerem Generalnym wydarzenia.

W ciągu dwóch dni uczestnicy mieli okazję wysłuchać wystąpień i debat przedstawicieli instytucji regulacyjnych, członków zarządów banków spółdzielczych, a także firm blisko współpracujących z sektorem. Piotr Gurgul, Dyrektor Zespołu Sprzedaży Ubezpieczeń w Bankach Spółdzielczych z SALTUS Ubezpieczenia był jednym z uczestników debaty „Co zrobić, aby akcja kredytowa rosła? Czy są szanse na wzrost dochodów pozaodsetkowych?”.

Podczas wieczornej gali mieliśmy przyjemność wręczyć wyróżnienia i podziękować naszym Partnerom – przedstawicielom Banków Spółdzielczych – za osiągnięcia, wybitną współpracę i wspólne działania na rzecz społeczności lokalnych.

W miesięczniku „Bank”, który był patronem medialnym wydarzenia – ukazał się wywiad z Anną Gołąbek, Wiceprezes SALTUS Ubezpieczenia - poświęcony tematyce Rekomendacji U.

Czytaj więcej: Rekomendacja U – jak sprostać wymogom i kiedy wdrożyć zmiany?


Zdjęcia organizatora:

flbs nr3

FLBS nr2

flbs nr4

flbs nr6

flbs nr7

 

FLBS nr 1
 


Aktualności

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".