Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

SALTUS PONOWNIE DOCENIONY ZA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ

SALTUS PONOWNIE DOCENIONY ZA NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ

„Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma” to organizowany od jedenastu lat ogólnopolski program promujący najlepsze i cieszące się największym zaufaniem marki w poszczególnych branżach. SALTUS Ubezpieczenia już po raz czwarty został uhonorowany tytułem „Dobra Marka” oraz po raz drugi wyróżnieniem „Super Marka” w kategorii ubezpieczenia zdrowotne.

Decyzję o przyznaniu nagrody podejmują organizatorzy Programu - redakcje Forum Biznesu oraz Biznes Trendy, na podstawie wyników przeprowadzonych badań. Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi: pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt lub usługę oraz stopień zaufania konsumentów i kanały dystrybucji. W ramach programu prowadzone są także badania konsumenckie. Realizowane są przy użyciu: wywiadów telefonicznych (CATI) na platformie CADAS i/ lub ankiet internetowych (CAWI) i/lub wywiadu bezpośredniego.

Już od 25 lat, z pełnym zaangażowaniem, eksperci SALTUS Ubezpieczenia wzbogacają swoją wiedzę i doskonalą ofertę, aby skutecznie zabezpieczyć swoich klientów i zaoferować im ubezpieczenia dopasowane do potrzeb oraz – co szczególnie ważne na polskim rynku – wdrażać rzetelną i sumienną obsługę posprzedażową.

Bardzo cieszy nas otrzymane wyróżnienie w kategorii ubezpieczeń zdrowotnych. Jest ono potwierdzeniem naszych starań oraz wysokiej jakości świadczonych przez nas usług. W oferowanych pakietach zdrowotnych nasi klienci znajdą zarówno zróżnicowaną obsługę diagnostyczną, jak też bardzo rozbudowaną profilaktykę w ramach medycyny pracy. Ubezpieczenia zdrowotne SALTUS są nowoczesne i wygodne dla korzystania przez ubezpieczonych. Wciąż śledzimy i wdrażamy nowe technologie. Naszymi atutami są: własna infolinia, szeroka sieć ponad 1600 placówek w całej Polsce, możliwość umówienia wizyt medycznych aż na pięć różnych sposobów, m.in. za pomocą funkcjonalnej aplikacji mobilnej, czatu, bądź wideoczatu. Dodatkowo, oferujemy szeroki zakres telemedycyny - udostępniamy możliwość medycznych konsultacji zdalnych blisko trzydziestu specjalistów.   

 

supermarka

dobramarka

 

 


Aktualności

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".