Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Rozstrzygnęliśmy I edycję Konkursu Jubileuszowego

I edycja Konkursu Jubileuszowego rozstrzygnięta

SALTUS Ubezpieczenia rozstrzygnął I edycję Konkursu Jubileuszowego. Uczestnicy, którzy podzielili się wizją swojego ćwierćwiecza mogli wygrać atrakcyjne nagrody. Zwycięzca jako główną nagrodę otrzyma Thermomix, ale można było wygrać także ekspres ciśnieniowy do kawy czy iPhona.

SALTUS Ubezpieczenia z okazji 25-lecia działalności zaprosił swoich Klientów do wspólnego świętowania. Dla nich bowiem przygotowany został konkurs, którego I edycja została waśnie rozstrzygnięta. Jego uczestnicy, którzy najciekawiej przedstawili swoje najbliższe 25-lecie mogli liczyć na Thermomix, Iphone czy ekspres ciśnieniowy do kawy marki De longhi.

Warunkiem udziału w konkursie było:
- zakup w placówce spółdzielczej kasy dowolnego ubezpieczenia mieszkaniowego, NNW, zdrowotnego, podróżnego lub Grupowego Ubezpieczenia na Życie Optimum MAX,  
- opisanie swojego najbliższego 25-lecia.

Pierwsza edycja konkursu zakończyła się 30 września, a 26 października br. komisja konkursowa wybrała autorów najlepszych prac. Z osobami, które wygrały nagrody skontaktują się telefonicznie pracownicy placówek spółdzielczych kas.

Zachęcamy także do dalszego w świętowania 25-lat działalności SALTUS Ubezpieczenia. Obecnie trwa II edycja Konkursu Jubileuszowego – można w nim wziąć udział do 30 listopada.

Zapraszamy


Aktualności

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".