Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Konferencja SALTUS Ubezpieczenia dla Zarządów Banków Spółdzielczych w Ostródzie

Konferencja SALTUS Ubezpieczenia dla Zarządów Banków Spółdzielczych w Ostródzie

W dniach 11-12 kwietnia, w malowniczej Ostródzie, odbyła się wyjątkowa konferencja zorganizowana przez SALTUS Ubezpieczenia, skierowana do Zarządów Banków Spółdzielczych. Wydarzenie zgromadziło liczne grono zaproszonych gości.

Kilka słów na otwarcie wydarzenia przygotowała Wiceprezes Zarządu SALTUS Ubezpieczenia, Anna Gołąbek, która na co dzień odpowiada za współpracę z Bankami Spółdzielczymi i często uczestniczy w osobistych spotkaniach z Zarządami tych instytucji.

Podczas konferencji swoje panele mieli eksperci z SALTUS Ubezpieczenia. Piotr Gurgul i Małgorzata Bacajewska, kluczowe postacie w dziale sprzedaży, przedstawili znaczące wyniki sprzedażowe dwóch towarzystw: SALTUS TUW oraz SALTUS TU ŻYCIE SA. Ich wystąpienia podkreśliły korzyści płynące ze współpracy z SALTUS, zarówno dla klientów, jak i pracowników banków. Uczestnicy dowiedzieli się więcej o unikalnych zaletach i możliwościach współpracy, a także mieli okazję poznać dedykowany zespół, który specjalizuje się w obsłudze Banków Spółdzielczych.

Na temat szkoleń opowiedziały Magdalena Seweryn i Aniela Antkiewicz. Ich prezentacje skupiły się na metodach pracy i strategiach współpracy z bankami, podkreślając, jak istotna jest dobrze przeszkolona kadra dla efektywnego działania instytucji finansowych. Przedstawione zostały także innowacyjne metody szkoleniowe, które SALTUS Ubezpieczenia stosuje, aby zapewnić najwyższą jakość usług.

Panel prowadzony przez radcę prawnego Annę Andrzejuk skoncentrował się na nadchodzących wyzwaniach dla sektora bankowego. Szczególnie istotnym punktem dyskusji była Rekomendacja U, której termin wdrożenia zbliża się wielkimi krokami. Uczestnicy mieli możliwość zgłębienia tematu i zrozumienia, jakie zmiany przyniesie ona w codziennym funkcjonowaniu banków spółdzielczych.

Szczególnym punktem programu była prezentacja gościa specjalnego, Pauli Wąsowskiej – ekspertki w obszarze strategii, nowych technologii, perswazji i komunikacji biznesowej.

Już teraz zapraszamy na kolejne wydarzenia organizowane przez SALTUS Ubezpieczenia, które będą kontynuować misję wzmacniania współpracy z sektorem bankowym.

 

banki1

banki2

banki3

banki4

 

 

 

 

 


Aktualności

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".