Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

JAKOŚĆ USŁUG SALTUS TU ŻYCIE SA POTWIERDZONA NOWYM CERTYFIKATEM ISO 9001:2015

JAKOŚĆ USŁUG SALTUS TU ŻYCIE SA POTWIERDZONA NOWYM CERTYFIKATEM ISO 9001:2015 

Z dumą informujemy, że SALTUS TU ŻYCIE SA pomyślnie przeszedł certyfikację systemu zarządzania jakością zgodnie z normą ISO 9001:2015.

Certyfikat, przyznany już po raz 6. na okres 3 lat, potwierdza wysoką jakość świadczonych przez SALTUS TU ŻYCIE SA usług w obszarze ubezpieczeń życiowych.

Bardzo cieszy nas otrzymany certyfikat, który jest dowodem naszych starań o system zarządzania dostosowany do oczekiwań Klientów. Od początków naszej działalności stawialiśmy jakość usług za główny cel w relacji z Ubezpieczonymi – mówi Iwona Kosakowska-Niedbalska, Pełnomocnik Zarządu ds. SZJ i CSR w SALTUS Ubezpieczenia.

 

Jednym z pierwszych towarzystw ubezpieczeniowych, które na rynku polskim otrzymało certyfikat jakości ISO 9001 był SALTUS TUW – drugie towarzystwo, obok SALTUS TU ŻYCIE SA, wchodzące w skład marki SALTUS Ubezpieczenia. Certyfikat został przyznany już w 2000 r. w zakresie projektowania i świadczenia usług ubezpieczeniowych.

 

certyfikat

 

 


Aktualności

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".