Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Konkurs

SEZON ZIMOWY POD SPECJALNĄ OCHRONĄ

SKORZYSTAJ Z OFERTY ZIMOWYCH UBEZPIECZEŃ I WYGRAJ SUPER NAGRODY!

JAK MOŻESZ WYGRAĆ?

1. Przyjdź do placówki SKOK (nie dotyczy placówek Stefczyk Finanse); 

2. Kup jedno z ubezpieczeń dostępnych w ofercie SALTUS Ubezpieczenia
(ubezpieczenie mieszkań i domów jednorodzinnych Mój Dom, NNW SALTUS Moje Bezpieczeństwo, zdrowotne SALTUS Na Zdrowie, SALTUS Kuracja, ubezpieczenie podróżne oraz ubezpieczenie na życie Optimum MAX);

3. Kreatywnie odpowiedz na pytanie konkursowe: „Wieczory spędzone pod kocem z kubkiem gorącej herbaty, a może szaleństwo na śniegu... Jaki masz sprawdzony sposób na zimę?”. Posłuży do tego formularz konkursowy dostępny w placówce SKOK;

4. Sześć najlepszych odpowiedzi zostanie nagrodzone:

- Ekspres ciśnieniowy do kawy marki DeLonghi – nagroda za 1 miejsce w Konkursie, 
- Telewizor Philips LED 50 cali - nagroda za 2 miejsce w Konkursie
- Robot kuchenny Bosch – nagroda za 3 miejsce w Konkursie,
- Robot sprzątający iRobot Roomba - nagroda za 4 miejsce w Konkursie,
- Tablet – nagroda za 5 miejsce w Konkursie,
- Nawilżacz powietrza Stadler From Oskar – nagroda za 6 miejsce w Konkursie.

ZAPRASZAMY DO GRY!

 

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".