Szanowni Państwo,


w związku z szerzeniem się nowego koronawirusa SARS-CoV-2 Główny Inspektor Sanitarny wydał w dniu 10 marca 2020 r. Komunikat w sprawie schematu postępowania dla Podstawowej Opieki Zdrowotnej i Nocnej oraz Świątecznej Opieki Zdrowotnej. Komunikat znajduje się pod adresem: https://www.gov.pl/web/koronawirus/komunikat-glownego-inspektora-sanitarnego-w-sprawie-schematu-postepowania-dla-poz-i-nisoz, a jego przekaz mówi, że placówki medyczne, w których świadczone są porady lekarzy internistów, pediatrów i lekarzy medycyny rodzinnej stosują się do zaleceń GIS i wymagają przed umówieniem wizyty Pacjenta/Ubezpieczonego kontaktu telefonicznego i przeprowadzenia ankiety wstępnej kwalifikacji w kierunku zakażenia koronawirusem SARS CoV-2. Zalecane jest również, by: W związku w powyższymi zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego, respektowanymi przez polskie placówki medyczne, zalecamy, by w ciągu najbliższych dni zamawiać - za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt SALTUS Ubezpieczenia - telekonsultacje lekarzy pierwszego kontaktu lub specjalistów, a w wypadku konieczności przeprowadzenia stacjonarnej wizyty lekarskiej prosimy o umawianie się bezpośrednio w wybranej placówce, a następnie zgłoszenie tego faktu do Centrum Umawiania Wizyt celem potwierdzenia.

Takie postępowanie pozwoli na uniknięcie nieprzyjemnych dla Państwa sytuacji, gdy placówka odmówi zrealizowania porady/usługi medycznej powołując się na ww. Komunikat GIS. Przypominamy, że nasi Ubezpieczeni mają możliwość umówienia TELEKONSULTACJI, nie tylko u lekarzy podstawowej opieki zdrowotnej, lecz również u specjalistów, prosimy o korzystanie z tej możliwości w pierwszej kolejności. Wystarczy zgłosić taką konieczność za pośrednictwem Centrum Umawiania Wizyt.
Bardzo przepraszamy za zaistniałe niedogodności, mamy nadzieję, że wdrożone przez służby publiczne restrykcje i ograniczenia, pozwolą na jak najszybsze wyeliminowanie ryzyka zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

MdK
indywidualne ubezpieczenie na życie

Indywidualne Ubezpieczenie na Życie MdK dedykowane jest osobom poszukującym ochrony ubezpieczeniowej z tytułu zabezpieczenia zobowiązań finansowych szerokiej gamy produktów bankowych. Ubezpieczenie przeznaczone jest dla Klientów, którzy zaciągnęli lub zamierzają zaciągnąć kredyt lub pożyczkę.

Ubezpieczenie oferowane  jest w trzech elastycznych wariantach, w zależności od oczekiwań Klienta.

DLACZEGO WARTO?

 • szeroki katalog produktów bankowych, do których można zastosować ubezpieczenie

  Ubezpieczenie sprzedawane jest m.in.: do umowy kredytu gotówkowego/ratalnego, kredytu odnawialnego, limitu/debetu, linii kredytowych, lub karty kredytowej jak również do umów pożyczki/kredytu hipotecznego/mieszkaniowego.

 • ubezpieczenie do nowych i trwających pożyczek lub kredytów
  Ubezpieczenie dedykowane jest Klientom, którzy już spłacają zaciągnięte wcześniej zobowiązanie, kredyt lub pożyczkę, jak również osobom, które dopiero zamierzają wziąć kredyt lub pożyczkę.

 • maksymalny okres ubezpieczenia przy kredytach gotówkowych to aż 120 miesięcy                                           
  W przypadku kredytów hipotecznych okres ubezpieczenia to aż 480 miesięcy.      

 • ubezpieczenie dla Klientów między 18 a 70 rokiem życia, z gwarancją ochrony ubezpieczeniowej aż do 85. roku życia.

 • wygodna płatność składki dostosowana do możliwości finansowych Klienta
  Jednorazowo, rocznie, kwartalnie lub miesięcznie (w zależności od wariantu).

 • elastyczność  w wyborze
  W zależności od wariantu możliwość wyboru stałej lub malejącej sumy ubezpieczenia.

 • początek ochrony już od tego samego dnia co zaakceptowanie wniosku
 • Okres Ubezpieczenia rozpoczyna się od daty zawarcia umowy ubezpieczenia wskazanej na polisie pod warunkiem opłacenia składki jednorazowej lub pierwszej raty składki w terminie do dnia wskazanego na polisie.

 

Skontaktuj się z nami

Chciałbyś nabyć produkt? Masz pytania?

801 888 666

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".