DLA

CIEBIE

DLA

FIRM I INSTYTUCJI

DLA

ZDROWIA

CZY WIESZ, ŻE PONAD 90% ŚRODKÓW PRZEZNACZANYCH NA OCHRONĘ ZDROWIA W POLSCE JEST WYDATKOWANYCH NA TZW. MEDYCYNĘ NAPRAWCZĄ? TO ZNACZY, ŻE DZIAŁAMY POST FACTUM. LECZYMY SIĘ, BO JESTEŚMY CHORZY. A POWINNIŚMY DBAĆ O ZDROWIE GDY JESTEŚMY ZDROWI.


Misją SALTUS Ubezpieczenia w obszarze zdrowia jest zapewnienie kompleksowej obsługi diagnostycznej, która pozwoli Ubezpieczonym - naszym Klientom - monitorować na bieżąco stan swojego zdrowia. Dzięki temu pomagamy dłużej cieszyć się dobrym zdrowiem i formą, a w sytuacji zagrożenia - umożliwiamy szybszą, a więc bardziej skuteczną, możliwość działania zapobiegawczego lub naprawczego.

Posiadamy warianty ubezpieczenia z pełną obsadą lekarzy specjalistów, a także konsultacjami profesorskimi jednak namawiamy do korzystania z wariantu podstawowego, najtańszego, który gwarantuje pełną diagnostykę w postaci kilkudziesięciu bardzo wyspecjalizowanych badań laboratoryjnych.

Skorzystaj z oferty i ciesz się minimalnym czasem oczekiwania na wizytę, którą zamówisz pod jednym numerem telefonu w jednej z 1.500 placówek w całym kraju.

 

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".