DLA

CIEBIE

DLA

FIRM I INSTYTUCJI

DLA

ZDROWIA

CZY WIESZ, ŻE PONAD 90% ŚRODKÓW PRZEZNACZANYCH NA OCHRONĘ ZDROWIA W POLSCE JEST WYDATKOWANYCH NA TZW. MEDYCYNĘ NAPRAWCZĄ? TO ZNACZY, ŻE DZIAŁAMY POST FACTUM. LECZYMY SIĘ, BO JESTEŚMY CHORZY. A POWINNIŚMY DBAĆ O ZDROWIE, GDY JESTEŚMY ZDROWI.


Misją SALTUS Ubezpieczenia w obszarze zdrowia jest zapewnienie kompleksowej obsługi diagnostycznej, która pozwoli Ubezpieczonym - naszym Klientom - monitorować na bieżąco stan swojego zdrowia. Dzięki temu pomagamy dłużej cieszyć się dobrym zdrowiem i formą, a w sytuacji zagrożenia - umożliwiamy szybszą, a więc bardziej skuteczną, możliwość działania zapobiegawczego lub naprawczego.

W ramach świadczeń obowiązkowych z zakresu medycyny pracy oferujemy Pracownicze Programy Profilaktyczne. 

 

programy profilaktyczne

 

Programy Profilaktyczne SALTUS ZDROWIE to nie tylko zwiększenie przywiązania do firmy, zmniejszenie absencji, ale realne oszczędności dla pracodawcy, wymierna korzyść finansowa. Obowiązkowe usługi medycyny pracy nie są obciążone podatkiem CIT i składką ZUS.

Wg badań CBOS aż 3/4 Polaków ma problem z uzyskaniem konsultacji specjalistycznej. Słuchamy naszych klientów. Dysponujemy jedną z największych sieci blisko 1600 placówek medycznych na terenie całego kraju. Umożliwiamy aż 5 różnych sposobów umówienia wizyty:

  • przez infolinię
  • aplikację mobilną SALTUS ZDROWIE dostępną na Android i iOS
  • chat z konsultantem
  • e-rezerwację na www.saltus.pl
  • przez e-mail: zdrowie@saltus.pl

Dodatkowo, udostępniamy wygodną opcję telekonsultacji medycznych: przez chat, videochat lub telefon. Telemedycyna SALTUS to usługi medyczne na odległość, z dowolnego miejsca i o dogodnej porze. Telekonsultacje medyczne to aż 9 specjalistów: alergolog, diabetolog, dermatolog, endokrynolog, internista, kardiolog, onkolog, pediatra, pulmonolog.

Skorzystaj z oferty i ciesz się minimalnym czasem oczekiwania na wizytę, którą zamówisz pod jednym numerem telefonu w jednej z 1600 placówek w całym kraju.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ JAK i PO CO CHRONIĆ ZDROWIE PRACOWNIKA: ZDROWIEWPRACY.PL

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".