SALTUS Ubezpieczenia drugi rok z rzędu Dobrą Marką

·         SALTUS Ubezpieczenia ponownie otrzymał tytuł DOBRA MARKA – Jakość, Zaufanie, Renoma.

·         Firmę uhonorowano w ramach kategorii „Ubezpieczenia zdrowotne”.

·         Nagroda przyznawana jest najlepszym, cieszącym się największym zaufaniem i renomą markom w poszczególnych branżach.

 

Rywalizacja firm o tytuł Dobrej Marki trwa już od dziewięciu lat. SALTUS Ubezpieczenia już po raz drugi, podobnie jak rok wcześniej, znalazł się wśród laureatów. W najnowszej edycji triumfował w kategorii „Ubezpieczenia zdrowotne”, a rok wcześniej został wskazany jako „Odkrycie Roku”. Wyróżnienia przyznawane są przez redakcję cyklu Biznes Trendy w dzienniku Rzeczpospolita na podstawie badań konsumenckich. Ich celem jest określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności marek w poszczególnych kategoriach branżowych. Analizowane są m.in. pozycja rynkowa, jakość produktów lub usług oraz zaufanie konsumentów.

– Ponowne uhonorowanie nas tytułem Dobrej Marki niezmiernie nas cieszy i potwierdza, że ubezpieczeni doceniają nasze wysiłki w kreowaniu przyjaznego i przydatnego produktu. Nie spoczywamy jednak na laurach. W tym roku chcemy szczególny nacisk położyć na edukację naszych klientów i wspólnie z pracodawcami zachęcać do regularnego wykonywania badań profilaktycznych. Warto pamiętać, że ważnym elementem zdrowego stylu życia są nie tylko prawidłowe odżywianie i aktywność fizyczna, ale też systematyczne sprawdzanie stanu zdrowia – mówi Joanna Karawacka, Manager ds. Marketingu i PR w SALTUS Ubezpieczenia.

W tym celu ubezpieczyciel opracował 10 programów zdrowotnych, dostępnych w ramach posiadanej polisy, wspierających m.in. profilaktykę onkologiczną, kardiologiczną czy endokrynologiczną.

SALTUS Ubezpieczenia proponuje odmienny, od powszechnego na rynku, sposób konstrukcji produktu. Oferowane pakiety różnią się od siebie liczbą dostępnych w ciągu roku wizyt i badań, a nie ich zakresem. Dzięki temu niezależnie od wariantu otrzymuje się możliwość skorzystania z tego samego rodzaju świadczeń. Ubezpieczony zyskuje dostęp do ponad 30 specjalistów oraz 300 podstawowych i specjalistycznych badań.


Aktualności

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".