GODŁO PROMOCYJNE „TERAZ POLSKA”


GODŁO PROMOCYJNE „TERAZ POLSKA” DLA UBEZPIECZENIA TWOJA PROMESA

„Teraz Polska” jest najbardziej znanym w naszym kraju programem, który od blisko 30 lat biało-czerwonym symbolem oznacza polskie produkty i przedsięwzięcia, wyróżniające się wysoką jakością. Oznaczenie produktu tym godłem to wyraźna informacja dla Klientów - jest gwarancją bezpieczeństwa i wysokiego standardu. Takie normy spełnia właśnie Indywidualne Ubezpieczenie na Życie Twoja Promesa oferowane przez SALTUS Ubezpieczenia.


Twoja Promesa to ubezpieczenie na życie oferowane do pożyczek, w którym w przypadku śmierci pożyczkobiorcy towarzystwo gwarantuje spłatę niespłaconej części pożyczki. Podstawowa wartością tego produktu jest przede wszystkim ochrona rodziny ubezpieczonego, przed koniecznością spały zobowiązań przez niego podjętych. Ubezpieczeniem objęta jest kwota do 100 000 złotych oraz cały okres spłaty pożyczki.


SALTUS Ubezpieczenia zostały wyróżnione Godłem Promocyjnym „Teraz Polska”, co podkreśla, że towarzystwo niezmiennie realizuje przyjętą przed laty politykę, która widoczna jest w dbałości o oferowanie produktów na najwyższym poziomie. Z drugiej strony przywiązanie do narodowych tradycji, dbałość o rozwój polskiej gospodarki stawiają SALTUS Ubezpieczenia wśród firm wyróżniających się patriotyzmem gospodarczym.


Uzyskanie Godła Promocyjnego „Teraz Polska” to najlepsza rekomendacja, tym bardziej, że jest ono przyznawane przez kapitułę składającą się z uznanych autorytetów życia społecznego, kulturalnego, gospodarczego, naukowego i politycznego.


Aktualności

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".