Bursztynowy Koncert Gwiazd

Bursztynowy Koncert Gwiazd

12 października 2019 r. w Centrum św. Jana w Gdańsku odbył się kolejny Bursztynowy Koncert Gwiazd. To już IX edycja wydarzenia, które wspiera SALTUS Ubezpieczenia.

Fundacja „Sztuka Życia – Niepokonani” od lat otacza opieką i wsparciem seniorów i osoby niepełnosprawne z Pomorza. Najważniejszym celem organizacji jest nie tylko pomoc w aktywizacji fizycznej, ale także przywrócenie do życia społecznego osób w podeszłym wieku. Są one bowiem szczególnie narażone, ze względu na słabość fizyczną, na izolację w swoich mieszkaniach. Stąd wyjście z inicjatywą organizacji imprez, które nie tylko są rozrywką, ale także ułatwieniem kontaktu z innymi.

12 października w Centrum św. Jana w Gdańsku przy wsparciu SALTUS Ubezpieczenia odbył się występ „Śpiewające fortepiany” w ramach Bursztynowego Koncertu Gwiazd. Ponad 400 seniorów z Pomorza mogło zobaczyć i usłyszeć pianistów Czesława Majewskiego i Janusza Tylmana oraz solistów: Joannę Stefańską-Matraszek i Ireneusza Miczkę, którzy wykonali utwory łączące muzykę klasyczną i rozrywkową, okraszając występ licznymi anegdotami.

Koncert odbył się dzięki wsparciu SALTUS Ubezpieczenia, a środki zebrane ze sprzedaży cegiełek – biletów wstępu, zostaną przeznaczone na realizację działań statutowych Fundacji.

 

Zdjęcia - własność Fundacji "Sztuka Życia - Niepokonani"

koncert niepokonani

koncert bursztynowy

 

 


Aktualności

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".