ALL RISK dla klienta instytucjonalnego

ALL RISK dla klienta instytucjonalnego


SALTUS Ubezpieczenia poszerza portfel produktów majątkowych o ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk; w jego ramach - poza ubezpieczeniem mienia - dostępne jest także ubezpieczenie od utraty zysku. Klienci korzystający z tego produktu mogą liczyć na bezpłatną ocenę techniczną ryzyka ubezpieczeniowego i wsparcie w zakresie prewencji oraz zarządzania ryzykiem w całym cyklu trwania współpracy.


Nowa oferta produktowa jest przede wszystkim odpowiedzią Towarzystwa na potrzeby klientów instytucjonalnych i pośredników zainteresowanych lokowaniem ryzyk w SALTUSIE, w oparciu o formułę all risks. Ubezpieczenie dostępne jest od stycznia 2019 roku zarówno dla średnich jak i większych klientów instytucjonalnych. Klienci mogą skorzystać z ubezpieczenia na warunkach członka SALTUS TUW lub poza tym statusem.


Wraz z wprowadzeniem do oferty nowego produktu, Towarzystwo zapewnia profesjonalny serwis obsługowy zarówno na etapie jego oferowania – dzięki doświadczonym underwriterom - jak też w trakcie trwania polisy m.in. poprzez:
• wsparcie inżyniera ds. oceny technicznej ryzyka,
• bezpośredni kontakt z klientem oraz z pośrednikiem,
• dedykowanego likwidatora.

Tworząc ubezpieczenie majątkowe w formule all risks Towarzystwo wzięło pod uwagę najlepsze praktyki rynkowe stosowane w tego typu produktach oraz własne doświadczenia ze współpracy z klientami instytucjonalnymi, zarówno jednostkami samorządu terytorialnego, jak i przedsiębiorstwami. Nie bez znaczenia pozostaje kwestia elastyczności we współpracy na etapie budowania zindywidualizowanych programów ubezpieczeniowych oraz ustalania zaleceń prewencyjnych do realizacji dla danego klienta.

 


Aktualności

Serwis wykorzystuje pliki typu "cookie" w celu przechowywania informacji o użytkownikach.
Jeśli nie wyrażają Państwo na to zgody, obsługę plików można wyłączyć zgodnie z opisem w zakładce "Polityka cookies".